30. 6. 2020

Po neplánovaném volnu jsme se alespoň chvíli před prázdninami mohli užít ve škole. Družina – „nedružina“ probíhala trochu jinak, podle jiných pravidel.

Odpoledne jsme pobývali ve školních třídách a naše skupinky nebyly tak velké a měly jiné složení. Vzorně jsme dodržovali hygienická doporučení, i s rouškou na puse jsme si dokázali hrát a tvořit.

Děkujeme i vám, že jste pomohli vše nové a složitější zvládnout. Mějte krásné léto, spoustu příjemných zážitků a budeme se těšit na setkání v dalším školním roce. Dávejte na sebe pozor.

Za ŠD Iva Zemanová

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.