24. 3. 2020

Sněhuláci pro Afriku - MŠ

V Mateřská škola Jarošov se to sněhuláky jen hemžilo. Byl tam dokonce i živý sněhulák! 😲 "V letošním roce se akce zúčastnilo 24 rodičů s dětmi, bylo vytvořeno 34 sněhuláků + 1 paní učitelka se převlékla v rámci dětského karnevalu za sněhuláka. Bylo vybráno 1610 Kč." Děkujeme rodičům i dětem!!! Jste skvělí ♥️Všichni sněhuláčci se nám tady nevlezou. Zveřejňujeme ty co nás břinkly do oka 👀

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Podporují nás