24. 3. 2020

Sněhuláci pro Afriku - MŠ

V Mateřská škola Jarošov se to sněhuláky jen hemžilo. Byl tam dokonce i živý sněhulák! 😲 "V letošním roce se akce zúčastnilo 24 rodičů s dětmi, bylo vytvořeno 34 sněhuláků + 1 paní učitelka se převlékla v rámci dětského karnevalu za sněhuláka. Bylo vybráno 1610 Kč." Děkujeme rodičům i dětem!!! Jste skvělí ♥️Všichni sněhuláčci se nám tady nevlezou. Zveřejňujeme ty co nás břinkly do oka 👀

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.