31. 12. 2019

To nám to uteklo! Další rok je téměř za námi, i my v družině jsme si pěkně vychutnali tyto nevšední chvíle.

Na začátku měsíce jsme vyráběli Mikuláše, čerty i andílky z různých materiálů. Vánoce na nás dýchaly ze všech stran, proto vše co jsme dělali, bylo s nimi spojené. Společnými silami jsme ozdobili stromeček (sluneční paprsky za oknem nám vůbec nevadily). Vyrobili jsme si přání, dokončili hliněný betlém, namalovali vánoční stromky, ze kterých jsme připravili nástěnku. Ve třídě jsme tak trochu stanovali a proběhli jsme se v tělocvičně. Ježíšek nás navštívil opět dříve, nadělil hromadu zajímavých her a stavebnic a vyplnil naše mnohá přání.

I letos si náš pěvecký kroužek pěkně užil vánočního zpívání. Pásmo písní a básní jsme předvedli v Penzionu pro seniory v Uherském Hradišti, na náměstí v Uherském Hradišti a na Vánočním ladění v naší škole. Věříme, že všemi vystoupeními jsme někoho potěšili a zpříjemnili tak předvánoční čas.

Tedy – krásné Vánoce a nový rok plný pohody, štěstí a lásky!

Za celou družinu přeje Iva Zemanová.

Vánoční prázdniny

Mateřská škola bude během vánoční prázdnin uzavřena od 23. 12. 2019 do 1. 1. 2020.
Základní škola (včetně školní družiny) bude uzavřena od 23. 12. 2019 do 3. 1. 2020.