31. 12. 2019

To nám to uteklo! Další rok je téměř za námi, i my v družině jsme si pěkně vychutnali tyto nevšední chvíle.

 

Na začátku měsíce jsme vyráběli Mikuláše, čerty i andílky z různých materiálů. Vánoce na nás dýchaly ze všech stran, proto vše co jsme dělali, bylo s nimi spojené. Společnými silami jsme ozdobili stromeček (sluneční paprsky za oknem nám vůbec nevadily). Vyrobili jsme si přání, dokončili hliněný betlém, namalovali vánoční stromky, ze kterých jsme připravili nástěnku. Ve třídě jsme tak trochu stanovali a proběhli jsme se v tělocvičně. Ježíšek nás navštívil opět dříve, nadělil hromadu zajímavých her a stavebnic a vyplnil naše mnohá přání.

I letos si náš pěvecký kroužek pěkně užil vánočního zpívání. Pásmo písní a básní jsme předvedli v Penzionu pro seniory v Uherském Hradišti, na náměstí v Uherském Hradišti a na Vánočním ladění v naší škole. Věříme, že všemi vystoupeními jsme někoho potěšili a zpříjemnili tak předvánoční čas.

Tedy – krásné Vánoce a nový rok plný pohody, štěstí a lásky!

Za celou družinu přeje Iva Zemanová.

 

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Vánoční prázdniny

Mateřská škola bude během vánoční prázdnin uzavřena od 23. 12. 2019 do 1. 1. 2020.
Základní škola (včetně školní družiny) bude uzavřena od 23. 12. 2019 do 3. 1. 2020.

 

Zvýšení cen stravného

Změnu finančního limitu na nákup potravin v ŠJ ZŠ a MŠ Jarošov od 1. září 2019 najdete v sekci Jídelna.

Finanční normativ se zvyšuje z důvodu opakovaného nárůstu cen potravin. S tímto opatřením Vás žádáme o případné navýšení limitu inkasa ve Vaší bance.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Nejčastěji hledáte

Podporují nás