Zprávy ZŠ

Ovoce a mléko do škol

17. 1. 2022

Ovoce a mléko do škol

Ve středu 19. 1. 2022 dostanou žáci další ovoce a mléčné výrobky. Mohou se tak těšit na pomeranč, jablko a mléko plnotučné.

více zde…


Tři králové

6. 1. 2022

Tři králové

"My tři králové jdeme k vám, štěstí, zdraví, vinšujem vám," znělo ve čtvrtek 6. ledna celou školou. Děkujeme hlavně šikovným králům z 3. třídy!

více zde…


Dotazníkové šetření

5. 1. 2022

Dotazníkové šetření

V průběhu konce měsíce listopadu 2021 jsme naše žáky a jejich rodiče požádali o vyplnění anonymního dotazníku Všem děkujeme za ochotu dotazníky vyplnit, otevřenost při odpovídání, za pěkná hodnocení i vzkazy pro učitelský sbor. Vyhodnocení dotazníků naleznete v přílohách.

více zde…


V prosinci zrají hvězdy zlatý…

31. 12. 2021

V prosinci zrají hvězdy zlatý…

Vše, čemu jsme se v prosinci věnovali, bylo nějakým způsobem spojeno se zimou a Vánocemi. Jinak to prostě nešlo.

více zde…


Vánoční přání

22. 12. 2021

Vánoční přání

Veselé, pohodové Vánoce, spoustu zimních radovánek a ať Vám šťastná planeta září i v novém roce 2022! Přejí hvězdáři ZŠ & MŠ Jarošov.

více zde…


Přijďte se podívat na školní BETLÉM

21. 12. 2021

Přijďte se podívat na školní BETLÉM

Tímto Vás chceme pozvat k prohlídce našeho školního betlému. Děti ho vyrobily v rámci školní družiny a sami uvidíte, jak moc se jim povedl. Ve výtvarných výchovách si každý náš žáček zpracoval sám sebe do figurky a do betléma ji postavil na místo, které se mu nejvíce zamlouvalo. Betlém má svoje dětské zvláštnosti - někteří za Ježíškem přijeli na koloběžkách :-), objevil se i jeden nakladač :-), další žák se stal andělem a přistál na střeše hradu Buchlova... Až půjdete na vánoční procházku, zastavte se u školních vstupních dveří a potěšte se vánoční atmosférou, kterou pro Vás děti nachystaly.

více zde…


Vánoce ve Slováckém muzeu

17. 12. 2021

Vánoce ve Slováckém muzeu

Čtvrťáci a páťáci navštívili Slovácké muzeum v Uherském Hradišti. Připomněli si spoustu vánočních tradic a zvyků, ozdobili si perníčky, vyrobili si svícen z jablíčka a zhlédli i stálou expozici muzea.

více zde…


Zdobení stromečku

15. 12. 2021

Zdobení stromečku

I drobné radosti jsou krásné... Dnes jsme si společně ozdobili stromeček na zahradě školy.

více zde…


ZRUŠENO! Vánoční (na)ladění 2021

14. 12. 2021

ZRUŠENO! Vánoční (na)ladění 2021

Vánočně jsme se měli (na)ladit v úterý 14. 12. 2021 v 16 hodin u stromečku na zahradě ZŠ Jarošov. JE NÁM TO MOC LÍTO, ALE VZHLEDEM K EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI VE ŠKOLE JSME NUCENI AKCI ZRUŠIT.

více zde…


Mikuláš 2021

3. 12. 2021

Mikuláš 2021

Mikulášská nadílka opět venku na čerstvém vzduchu...

více zde…


Důležitá upozornění

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

"KOMUNITNÍ BYLINKOVÁ ZAHRÁDKA"

Projekt byl podpořen z programu "Podpora ekologických aktivit v kraji" - I.Č. RP04-21.

Mateřská škola je zapojena do projektu Celé česko čte dětem. 

Podporují nás